VIAPRO

skuteczność i bezpieczeństwo
Viapro

Pierwsze na rynku tabletki pozwalające osiągnąć silną i długą erekcję, bez żadnego ryzyka. Skuteczniejsze od Viagry i znacznie od niej bezpieczniejsze!

Viapro to najskuteczniejszy, dostępny bez recepty, środek poprawiający kondycję seksualną i umożliwiający erekcję. Wystarczy zażyć 1-2 tabletki by po godzinie osiągnąć niewiarygodną wytrzymałość seksualną, zdolność do wielokrotnych, silnych i długich erekcji, wzmocnienie libido, silne i liczne orgazmy.

Działanie to utrzymuje się przez około 24 godziny, po jednorazowym zażyciu. Regularne stosowanie Viapro przez dłuższy czas, poprawia trwale kondycję seksualną i zdolność do erekcji oraz jej siłę  i częstotliwość. Składniki zawarte we Viapro to w pełni naturalne zioła i rośliny afrodyzjakalne, od wieków używane w medycynie naturalnej, do poprawienia kondycji seksualnej i potencji. Nie daje skutków ubocznych, w przeciwieństwie do leków hormonalnych, stosowanych w zaburzeniach potencji!

VIAPRO 150% POPRAWA EREKCJI I MOŻLIWOŚCI SEKSUALNYCH!

Czujesz, że Twój potencjał seksualny powoli się wyczerpuje? Nie czekaj aż partnerka dyskretnie da Ci to do zrozumienia. Zaskocz ją swoją niezwykłą sprawnością seksualną, bądź niezrównany jak nigdy dotąd. Sam odczujesz jak przyjemnie jest zaspokoić partnerkę i osiągnąć wyjątkowo silny orgazm!

OSIĄGNIJ MAXIMUM SWOICH MOŻLIWOŚCI DZIĘKI VIAPRO!

TWÓJ PENIS BĘDZIE SILNY I TWARDY A EREKCJE DŁUGIE I CZĘSTE!
BĘDZIESZ CZERPAĆ Z SEKSU MAXIMUM PRZYJEMNOŚCI!

Viapro - 100% męskości

VIAPRO w opinii seksuologa

Viapro to prawdziwy przełom  w dziedzinie doustnych środków poprawiających potencję. Jeszcze nigdy dotąd nie stworzono tak skutecznego i wszechstronnego preparatu. Jest on z powodzeniem stosowany zarówno przez młodych mężczyzn, chcących osiągnąć niezrównaną wytrzymałość seksualną, jak i osoby w wieku średnim i starsze, u których pojawiły się już pierwsze symptomy spadku sprawności seksualnej i zaburzenia erekcji. Badania kliniczne wykazały, że 95% badanych mężczyzn w różnym wieku, odczuło:

  • poprawę potencji, znaczne wzmocnienie libido
  • wzmożenie erekcji lub przywrócenie prawidłowej erekcj
  • przyspieszenie reakcji na bodźce seksualne
  • dłuższe i silniejsze erekcje
  • zwielokrotnienie częstotliwości erekcji
  • silniejsze i częstsze orgazmy
  • wydłużenie stosunku i redukcja przedwczesnego wytrysku
  • poprawę ukrwienia okolic intymnych, co spowodowało pogrubienie i wydłużenie penisa

W badanej grupie, nikt nie zaobserwował działań ubocznych, po zażyciu Viapro!

Testy kliniczne mówią same za siebie, mogę więc z czystym sumieniem polecać Viapro moim pacjentom, mając przekonanie, że jest to środek skuteczny i bezpieczny!

Potencja maleje z wiekiem
Viapro - Spadek potencji związany z wiekiem

Im jesteśmy starsi, tym słabsze są nasze reakcje seksualne. Jest to związane z naturalnym procesem zachodzącym w organizmie każdego mężczyzny. U różnych osób przebiega on z innym nasileniem i rozpoczyna się w różnym wieku. Jedni z nas utrzymują doskonałą sprawność seksualną jeszcze w wieku podeszłym, inni pierwsze symptomy spadku sprawności zauważają już po czterdziestce. Nie należy ich lekceważyć, im wcześniej podejmiemy czynności wspomagające nasz organizm, tym lepsze i trwalsze będą efekty naszego działania!

Z VIAPRO przeżyjesz niezapomniane chwile!
Sam będziesz zaskoczony swoją sprawnością i wytrzymałością!

Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w różnym stopniu ponad 80% mężczyzn po 40-tce! Wykres obrazuje spadek jakości erekcji związany z wiekiem.

Poznaj mechanizm działania VIAPRO
Viapro - Działanie

Viapro to preparat powstały dzięki najnowszym odkryciom medycyny. Jego receptura została stworzona w oparciu o badania naukowców amerykańskich nad tlenkiem azotu. W 1998 roku trzech z nich: Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad, otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem różnych bodźców wytwarzają cząsteczki tlenku azotu. Związek ten jest jednym z najistotniejszych neuroprzekaźników, odpowiedzialnym za zachowania seksualne!
Działa on rozkurczająco na naczynia krwionośne, co powoduje zwiększenie napływu krwi do okolic intymnych, a w efekcie umożliwia silną i częstszą erekcję.

Viapro to najnowszej generacji preparat na potencje wykorzystujący odkrycia współczesnej medycyny! Kompozycja składników zawartych we Viapro blokuje enzym Phosphodiesterase-5 (PDE-5), będący fizjologicznym wyłącznikiem wzwodu. Umożliwia odprężenie  i poszerzenie naczyń krwionośnych penisa, przez co erekcja następuje szybciej i jest silniejsza. Przy dłuższym stosowaniu Viapro powoduje wzrost poziomu testosteronu i dopaminy w surowicy, ziołowe ekstrakty zwiększają sprawność i siłę mięśni penisa, co daje niezwykłą zdolność do intensywnego współżycia. Zapewnia doskonałą penetrację i zaspokojenie partnerki!

Oryginalna kompozycja składników
Viapro - Składniki

L-Arginina
To unikalny aminokwas, występujący w organizmie, z którego pod wpływem bodźców, powstaje tlenek azotu, wpływający na poprawę funkcji hormonalnych organizmu, podnoszący ogólną kondycję fizyczną, sprawność seksualną, opóźniający wystąpienie objawów andropauzy, regulujący ciśnienie krwi i poprawiający ukrwienie okolic intymnych. Odkrycie mechanizmu powstawania tlenku azotu z aminokwasu L-argininy otworzyło nową drogę do zastosowania L-argininy jako leku. Wiadomo bowiem, że niedobory tlenku azotu występują nie tylko u osób z problemami seksuologicznymi, ale także w przypadku wielu groźnych chorób, m.in. choroby niedokrwiennej serca. Badania dowodzą również, że podawanie L-argininy nie tylko podnosi jakość życia seksualnego, ale także pomaga w odtruwaniu wątroby, wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu, utrzymuje w zdrowiu system immunologiczny i przyspiesza gojenie się ran. Ponadto, L-arginina zwiększa masę mięśni i zmniejsza ilości tłuszczów. Może również podnosić ruchliwość i liczbę plemników.

Sarsaparilla
Zawiera sterole roślinne (sarsasapogenina, parillina, smilagenina, b-sitosterol, stigmasterol, pollinastanol), saponiny steroidowe (sarsaponina, smilasaponina, sarsaparillozyd), a także witaminy (A, B, C, D), związki mineralne (Fe, Mn, Na, K, Ca, Mg, Si, Cu, Zn, I). Wywiera działanie wzmacniające i immunomodulujące oraz poprawiające potencję, anaboliczne, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Sarsaparilla była dobrze znan i stosowana przez Indian Ameryki Południowej z powodu swojego afrodyzjakalnego działania. Wspomaga tworzenie testosteronu i progesteronu oraz naturalny anabolizm i metabolizm ciała. Działa też przeciwutleniająco, hipoglikemicznie i hipotensyjnie, a także opóźniania proces starzenia i wzmaga żywotność.

Avenea Sativa
Ziele oraz ziarniaki tej rośliny wykazują zróżnicowany skład chemiczny, zawierają: saponozydy steroidowe (awenakozydy A i B – pochodne epoksyfurostendiolu), flawony (pochodne apigeniny i luteoliny), oligo- i polisacharydy, sterole (b-sitosterol, awenasterol), substancje białkowe, peptydy (a-awenotionina, b-awenotionina), witaminy (B1, B2, B12, A, E, K, PP), aminokwasy, krzem (55-70%) i krzemionkę (2%) oraz związki mineralne (Fe, Mn, Zn).Udowodniono, że preparaty z Avenea sativa pozytywnie wpływają też na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.

Zizyphus Jujube
Jest od ponad czterech wieków znany w chińskiej medycynie ludowej jako afrodyzjak. Wywiera działanie odżywiające i ujędrniające tkanki, przeciwzapalne, poprawiające mikrokrążenie i ukrwienie między innymi okolic intymnych, podnoszące nastrój, odprężające

Viapro - Składniki

Eleutherococcus senticocus
Ekstrakty z korzenia tej rośliny usuwają zmęczenie i wyczerpanie, a także poprawiają samopoczucie. Wzmacniają funkcje układu sercowo-naczyniowego, poprawiają ukrwienie wszystkich narządów, podnoszą wydajność seksualną, umysłową i fizyczną organizmu.

Urtica dioica
Jest rośliną której wszechstronne działanie lecznicze, znamy już od wieków, wykorzystywane są zarówno części nadziemne , jak i ekstrakty z korzenia, zawierające fitosterole, korzystnie wpływające  w schorzeniach prostaty i na procesy przemiany materii, pobudzające działalność gruczołów wydzielania wewnętrznego i zwiększa ilość krwinek czerwonych, przez co poprawia ukrwienie wielu narządów w tym penisa, dodatnio wpływa na kondycję seksualną i psycho-fizyczną organizmu.Zwiększa wydolność seksualną!

Capsicum annuum
Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej, ma dobroczynne działanie na organizm człowieka – zapobiega powstawaniu chorób serca, dodaje vigoru, działa przeciwdepresyjnie, przeciwbólowo, poprawia potencję i obniża poziom „złego” cholesterolu we krwi. Według starych indiańskich przekazów, jedzenie dużych jej ilości wzmaga potencję seksualną, to też jest od wieków używana jako skuteczny afrodyzjak, przez rdzennych mieszkańców Ameryki Środkowej i Południowej

Serenoa rapens
Roślina pochodzi z Ameryki Północnej, gdzie preparaty z jej owoców, mają już wielowiekową tradycję i używane też były od dawien- dawna, jako afrodyzjak poprawiający potencję. Głównymi składnikami chemicznymi ekstraktu, z owoców jest frakcja lipidowo-sterolowa, w skład której, poza triglicerydami, wchodzą kwasy tłuszczowe wolne i zestryfikowane (estry etylowe) alkohole tłuszczowe oraz sterole, w tym b-sitosterol wolny, w postaci glikozydowej, estrowej oraz w formie glikozydoestrów. We frakcji tłuszczowej stwierdzono obecność wolnych kwasów tłuszczowych: kaprynowego, kapronowego i kaprylowego, laurynowego, mirystynowego, olejowego i palmitynowego, jak również ich estrów etylowych i triglicerydów. Fitosterole zawarte w ekstraktach z owocu, mają zdolność aromatyzowania testosteronu, działają przeciwzapalnie i immunostymulująco. Dzięki zawartości unikalnych składników, ta niezwykła roślina, wzmacnia erekcję i potencję! Działa również korzystnie w schorzeniach prostaty i układu moczowo płciowego, które często zaburzają prawidłowe reakcje seksualne!

Cucurbita pepo
Roślina ta pochodzi z Meksyku, gdzie od stuleci znane było jej korzystne działanie afrodyzjakalne oraz przeciwzapalne, łagodzące, pobudzające i regenerację, na układ moczowo-płciowy, i prostatę.Ekstrakt z pestek, dzięki zawartości fitosteroli, przede wszystkim, beta sitosterolu i spinasterolu, sprawia że jest to jeden z najskuteczniejszych środków, wzmagających potencję i wytrzymałość seksualną!

Zamów Viapro

Skład VIAPRO jest tak skomponowany przez naukowców, że ekstrakty ziołowe wzajemnie się uzupełniają i intensyfikują swoje działanie wzmacniające, na narządy płciowe mężczyzny, podnoszą w znacznym stopniu libido, a w połączeniu z unikalnymi właściwościami L-Argininy, pozwalają uzyskać niezwykłą zdolność do licznych i silnych erekcji!

Viapro nie musisz zażywać codziennie by było skuteczne. Korzystne reakcje występują już w niespełna godzinę po każdorazowym użyciu i trwają do 24 godzin! Zażywasz wtedy, kiedy potrzebujesz i cieszysz się nieograniczoną przyjemnością z seksu, a Twoja partnerka jest zaspokojona jak nigdy dotąd!


Zamów Viapro - 2 sztuki

Zamów Viapro - 10 sztuki